Activeserwis – Serwis opon

Strona główna » Serwis mobilny » Serwis mobilny Polska

Serwis mobilny TIR - Polska

Mobilny serwis opon ciężarowych (TIR) na terenie Polski to innowacyjne rozwiązanie, które przynosi wygodę i oszczędność czasu. Przebita opona? Wybuch opony w trasie? Wiemy jak bardzo cenny jest czas w transporcie, dlatego oferujemy usługę mobilnej wulkanizacji na terenie Polski. Dojeżdżamy w każdy region Polski. Nasz serwis może dostarczyć na miejsce awarii nową oponę i na miejscu dokonać jej wymiany. Nasi specjaliści mogą również wykonać naprawy przebitych opon od ręki, dzięki doskonale wyposażonym mobilnym wulkanizacją.

Mobilny serwis opon pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. W przypadku awarii pojazdu ciężarowego w trasie jego holowanie do najbliższej wulkanizacji dla pojazdów ciężarowych jest kosztowne i czasochłonne. Nasza mobilna wulkanizacja, zapewnia serwis opon na miejscu, a pojazd, który uległ awarii, jest od razu po naprawie, gotowy do dalszej trasy i może dotrzeć do celu na czas.

Nasz serwis mobilny opon pomoże również w przypadku awarii opon w maszynach rolniczych i przemysłowych. Te maszyny w trakcie awarii wymagają specjalistycznego transportu, który jest kosztowny i może on przewyższać kwotę samej naprawy. Na pomoc przychodzi mobilny serwis opon, który dokona wymiany lub naprawy opon w miejscu powstania awarii, zapewniając płynność w pracy.

Zamów serwis mobilny

+48 725 535 535